Grupa Partner jest lokalnym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Już od ponad dekady świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych, jak i dla odbiorców indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.
Systemy alarmowe i antynapadowe
Profesjonalne zabezpieczenie jest w zasięgu Twojej ręki. Systemy, które proponujemy naszym klientom posiadają możliwość wszechstronnej i elastycznej rozbudowy, zdalne sterowanie z poziomu komputera, tabletu, czy telefonu komórkowego i co najważniejsze prostotę w obsłudze.

System może być zastosowany do ochrony domów, sklepów, biur, magazynów, warsztatów itp. Wykrywa i informuje o takich zdarzeniach jak włamanie, pożar, napad, wyciek gazu, zalanie, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura w ochranianych pomieszczeniach itp. Umożliwia również automatyczne wezwanie pomocy.

Podsumowując wszystko, co dzieje się w Twoim domu lub firmie, masz ciągle pod kontrolą za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego czy Internetu. Dodatkowo jego instalacja jest przyjazna dla obiektu i portfela.