Grupa Partner jest lokalnym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Już od ponad dekady świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych, jak i dla odbiorców indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.
Monitoring pojazdów gps
PARTNER GPS to usługa i marka Grupy Partner. Jako specjaliści w obsłudze informatycznej przedsiębiorstw stworzyliśmy system lokalizacji i monitoringu pojazdów na miarę Państwa oczekiwań. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych. Naszymi współpracownikami są wysokiej klasy specjaliści.

System opiera się na trzech technologiach GPS, GPRS i Web 2.0. Jest to nasz własny autorski system monitoringu pojazdów. Własna technologia umożliwia nam przygotowanie systemu "szytego na miarę", np. generowanie specyficznych dla Państwa firmy raportów.

System Partner GPS dostępny jest zarówno dla klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Wciąż wprowadzamy nowe rozwiązania, aby nasze usługi cechowały się największą jakością i niezawodnością.