Grupa Partner jest lokalnym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Już od ponad dekady świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych, jak i dla odbiorców indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.
EKO
Mamy przyjemność poinformować, iż firma Partner Security poszerzyła swoją ofertę o e-fakturę. Dzięki e-fakturze Klient będzie mógł otrzymywać fakturę w formie elektronicznej zawierającej te same dane, co faktura papierowa. Nie trzeba już czekać na rachunek w formie papierowej - jest on dostępny w wersji elektronicznej, a informacja o jego wystawieniu wysyłana jest na podany wcześniej adres email.

Partner Security aktywnie promuje ekologię m.in. poprzez opiekę nad zwierzętamiz Mini-ZOO - największej atrakcji Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu.

Przez cały rok firma będzie przekazywać na rzecz zwierząt 1 zł miesięcznie za każdą e-fakturę jaka otrzymasz za świadczoną dla Ciebie usługę ochrony.

Jeśli i Ty chcesz przyłączyć się do pomocy zwierzętom i zgadzasz się otrzymywać drogą elektroniczną fakturę, dostarcz nam wypełniony i podpisany druk oświadczenia. Dokumenty można również wysłać pocztą e-mail na adres